KzK - Kreativky z Krušnohoří

Jsme tři nadšenci z malého městečka v Krušnohoří. Nabízíme lektorství, ručně vyráběné výrobky a výrobu na zakázku. Věnujeme se různým technikám a tím bychom chtěli zachovat jejich tradice.

Pojďte nahlédnout do našeho kreativního světa…

Tým KzK

Tym KZK Nejdek

Alena

Jmenuji se Alena , baví mě ruční práce, které jsem se učila od mojí maminky jako je pletení, háčkování a šití - patchworku. Časem jsem se dostala k paličkování, které je hlavně o trpělivosti a pečlivosti. Tvořím paličkované obrázky s vlastní podmalbou, přáníčka, oděvní krajku, šperky, dečky a jiné paličkované dekorace.
Pracuji také s pedigem,  pod rukama tvořím velké i malé košíky , svícny , tácky a misky a další dekorace.
Plstěním z ovčího rouna se věnuji krátce a vyrábím andělky a víly.
Také technika malování akvarelem na plátno, malování na hedvábí, drátování, korálkování mi nejsou cizí.
Toto cestou se ráda s vámi podělím o své zkušenosti i výrobky.

call
+420 775 208 478
Email
abydzovska@seznam.cz
Email
kzknejdek@seznam.cz

Hana

Jmenuji se Hana a již od mládí jsem se zajímala o různé techniky kreativního tvoření – aranžování suchévazby; výroba kytic z jakéhokoliv druhu materiálu (salámové, bonbónové, z kosmetiky apod.) a slanýchdortů; drhání/macramé; keramika; drátování; patinování; renovování starých věcí apod.

Všechno toto tvoření mi přináší klid, relax a pohodu a proto bych se chtěla o vše podělit i s ostatními a to nejen svými výrobky od srdce, ale i o příjemné chvíle společného tvoření včetně předávání svých zkušeností.

call
+420 603 140 640
Email
hslehubrova@seznam.cz
Email
kzknejdek@seznam.cz
Strom Života

Jindra

Jmenuji se Jindra, již od školních let jsem inklinovala k rukodělným, kreativním činnostem. Přes mnoho technik, které jsem vyzkoušela, mne nejvíce oslovilo korálkování. A to nejen drobné drátování s korálky, ale hlavně šití a háčkování z korálků. I když je pro mne korálkování v současné době top technika, nikdy člověk neví, co ho do budoucna ještě osloví. Mám radost z toho, že mají radost Ti ostatní, pro které jsou moje výrobky určeny.
"Dělám, co mám ráda, to znamená být svobodná.
Mám ráda, co dělám, to znamená být štastná."

call
+420 721 817 268
Email
jindra.fejtlova@seznam.cz
Email
kzknejdek@seznam.cz
Korálkování